המועמד לראשות עיריית עפולה שומע את הקולות, אבל מסביר שאינו פורש מהמרוץ ושהמשוב מהתושבים רק מחזק אותו

 

עו"ד אילן וקנין, המתמודד על ראשות עיריית עפולה, הכריז השבוע שוב, כי אינו מתכוון לפרוש מהמרוץ, וכי ירוץ עד הסוף ולא יחבור לאף מועמד.

עו"ד וקנין אמר, כי יש גורמים שמנסים להפחית מערכו ולהפיץ עליו שמועות שנועדו לפגוע בו, בין היתר על רקע הידיעות שהוא מתחזק. אולם הוא חזר והבהיר כי ירוץ עד הסוף ואף יפתיע במערכת הבחירות, המסתיימת בעוד פחות מחודש. "ריד מיי ליפס: אני ממשיך עד הסוף," אמר השבוע עו"ד וקנין ל"עובדה".

לדבריו, הסקרים המחמיאים שנערכו לאחרונה והמשוב שהוא מקבל מהתושבים ברחבי העיר, מעניקים לו ביטחון ביכולתו להפתיע, בניגוד לדעת יריביו. הוא סיפר שבין היתר הוא מקבל חיזוקים ושואב כוח ועידוד מסיוריו בבתי הכנסת בסופי שבוע ובמהלך השבוע, במהלכם אומרים לו רבים מהמתפללים כי יצביעו בעדו, וכי הוא בדיוק המועמד הראוי להנהיג כיום את עפולה.

עו"ד וקנין הזכיר, כי מי שהחל בקמפיין השמירה על צביון העיר היה הוא עצמו, שליווה את מאבק התושבים למניעת ביצוע המכרזים בעפולה הצעירה, שבהם זכו משפחות ערביות. בין המועמדים והמתחרים היום בבחירות ישנם כאלה ש"סיפחו" עצמם למאבק זה, אחרי שראו לאן נושבת הרוח בעיר, טוען וקנין.

יצוין כי עו"ד וקנין היה היחיד שנטל יוזמה, וליווה את המאבק מבחינה משפטית נגד עמדת מנהיגי ציבור רבים בעפולה ורשות מינהל מקרקעי ישראל. הוא עשה זאת על חשבון זמנו, כספו ומרצו. "איפה היו כל אלה שהיום נתלים באג'נדה הזאת, על מנת לקושש קולות, כאשר היה צריך אותם במאבק בהתחלה?" שאל השבוע עו"ד וקנין.