בשבוע האחרון הגיעו לביקור בסניף הליכוד בעפולה ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים, וסגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, "כדי להוכיח מיהו הליכוד האמתי"

 

בסניף הליכוד בעפולה לא נותנים לאירועי חג הסוכות, שפיצלו בין אנשי המפלגה בעיר, להסיט את תשומת הלב לקראת הבחירות ומגבירים פעילות.

הנהגת הסניף בראשות כפיר סרוסי ערכה בשבוע האחרון מפגשים, שבהם לקחו חלק כמה מבכירי התנועה ברמה הארצית יחד עם רוב פעילי הסניף. בין היתר נפגשו סרוסי והחברים עם ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, שהציע לסרוסי להשתלב במיזם פילנתרופי עתידי כחלק מהקמת מנהלת אזורית לפיתוח כלכלי. ההצעה של ברקת הגיעה לאחר שהתרשם מהכישורים ומהניסיון, שצבר סרוסי לאורך השנים בתחום הכלכלי והפיננסי.

ביום ראשון השבוע קיימה הנהגת הסניף בעפולה סיור ברחבי העיר ומפגש פעילים ותומכים עם סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, שהגיעה לחזק את סרוסי. הח"כית הדגישה בפני הנוכחים, כי יש לה קשר מיוחד עם סרוסי, שנמשך לאורך שנים. "לא אשכח לעולם שכפיר וחבריו תמכו בי והביעו אמון בעשייתי הפרלמנטרית. עפולה התברכה במועמד כמו כפיר, שמייצג את הטוב, את הדאגה לתושב. יש לו כל הכישורים והיכולות לתרום לעיר ולהיות חלק ממקבלי ההחלטות שישפיעו על עתיד העיר," סיכמה ח"כ חוטובלי.

במהלך המפגש קראה חוטובלי לתושבים, ובעיקר למצביעי הליכוד בעיר, לאחד כוחות ולעשות הכול, כדי שסיעת הליכוד תיכנס למועצה עם 3 מנדטים.