נגה שרון, האישה היחידה המתמודדת בראש רשימה בעפולה, אירחה את ח"כ מיקי לוי בשוק ובמפגש עם נהגי מוניות

 

נגה שרון, המתמודדת היחידה בעפולה העומדת בראש רשימה שרוצה לשנות, כשם רשימתה "באנו לשנות", אירחה השבוע את ניצב בדימוס ח"כ מיקי לוי מיש עתיד, והשניים סבבו בשני מקומות אסטרטגיים בעפולה – בשוק ובתחנת המוניות "יזרעאל".

את המפגש עם נהגי המוניות יזם משה אסולין, נהג בתחנה, שרצה שהשניים ישמעו ישירות מפי נהגי מוניות העובדים בעפולה על האתגרים של התחבורה בעיר.

בשוק החדש קיבלו את פני שרון ולוי סוחרי השוק באהדה רבה, ואף הכינו לנגה הפתעה קטנה כשלבשו "חולצות פלפלים" כאות תמיכה בה ובקמפיין שלה ושל חבריה, המבוסס על הפלפל החריף, כשם שהיא וחברי הרשימה שלה הם "פלפלים" ו"חריפים". במהלך הסיור סיפרו סוחרי השוק על הפגיעה בפרנסתם עקב כשלים בשוק החדש, כגון מיקום השוק ובעיית נגישות, שמקטינים משמעותית את כמות הקונים.

נהג המונית שלמה מלכה אמר: "הפתיע אותי לשמוע שאין בכלל נשים במועצת העיר. זה דבר שחייב שינוי. נגה שרון אמינה, רצינית ושאפתנית, ולכן צריך לתת לה מקום במועצת העיר, על מנת להגשים את שאיפותיה במצע שהציגה בפניי."

שניאור מיראכוב, אחד מצעירי הסוחרים בשוק, שממשיך את מסורת הוריו, אמר שהוא מזדהה עם נגה שרון שמקשיבה למצוקות, לבעיית הנגישות ומאמין בה שתהיה פה אמתי לסוחרים.